Április 28-tól látogatási tilalmat rendeltek el a csornai Margit Kórház ápolási osztályán a hasmenéses megbetegedések számának emelkedése miatt. Az intézkedést Dr. Ábrahám Péter, az intézmény megbízott főigazgatója jelentette be a kórház hivatalos közösségi oldalán.

