2024. április 25.

Szoboszlai után újabb magyar név a Liverpool kiszemeltjei között

A Chelsea és az Arsenal után újabb angol kérő, méghozzá a Liverpool került szóba a Sporting CP magyar származású támadójával, Gyökeres Viktorral kapcsolatban – szúrta ki az nb1.hu.

Milák Kristóf fölényesen nyert

Az olimpiai bajnok Milák Kristóf 200 méter pillangón sem talált legyőzőre szerdán, a Duna Arénában zajló országos bajnokság második napján.

Hosszú és Milák visszatért: mindketten a legjobb idővel jutottak döntőbe az ob-n

Az úszók 126. országos bajnoksága előtt egy nappal a szövetség már megjelentetett egy hírt, miszerint a nevezések terén minden létező rekord megdőlt, ugyanis több mint 500-an jelentkeztek a versenyre, ráadásul 70 külföldi is (20 országból). Azonban az ob legnagyobb híre mégiscsak az, hogy a gyermeke születése miatt két évet kihagyó Hosszú Katinka, valamint a legutóbb a tavalyi országos bajnokságon versenyző Milák Kristóf is visszatért.

Óriási siker a U9-es I. Körzeti Kupán

A Grassroots egyesületek által szervezett U9-es I. Körzeti Kupa nagy sikert aratott az idei évben. A kupán 10 egyesület vett részt, közülük 8 már az első alkalommal csatlakozott az eseményhez, ami nagyban hozzájárult a rendezvény sikeréhez.

Óriási sikert aratott a csornai U11-es korosztály Ausztriában

Az U11-es korosztályú csapat fantasztikus sikert ért el Ausztriában, résztvéve egy egész napos tornán, melyet kiválóan rendeztek meg.

Ovifoci fesztivál Csornán

Ovifoci fesztivált szervez a Csornai Sportegyesület a műfüves pályán április 5-én, pénteken délután 5 órakor.

Újabb győzelemmel folytatódott a veretlenségi sorozat

A nyári Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ra legyőzte kedden a vendég koszovói csapatot a Puskás Arénában rendezett barátságos mérkőzésen.

A törökök ezúttal nem tudták bevenni a magyar fővárost - győzelemmel kezdte az évet a labdarúgó-válogatott

Győzelemmel kezdte az évet a magyar labdarúgó-válogatott, az Eb-selejtezőkön a mieinkhez hasonlóan csoportgyőztes törököket Szoboszlai Dominik 11-esével múlták felül.