A Csornai Margit Kórház tájékoztatja a lakosságot, hogy a légúti fertőzések terjedésének megelőzése érdekében január 15-től, visszavonásig kötelezővé tették a maszkhasználatot.
Több vállalkozó és üzlettulajdonos számolt be arról, hogy egy ismeretlen személy a Csornai Premontrei Apátság és Márton apát úr nevében pénzbeli adományokat gyűjt beteg gyermekek részére.