Friss hírek :
Túra a Vértesben a tanév végén
A tanév utolsó hetében a Diákönkormányzat kezdeményezésére egy kalandvágyó, lelkes csapattal túrázni indultunk a Vértesbe.
Szárligetről indulva a Kéktúra útvonalát követve jutottunk el a Mária-szakadékhoz, ahol a résztvevők ügyességüket és bátorságukat is próbára tehették. A visszaúton megtekintettük egy középkori kis templom romjait, miközben gyönyörű erdőkön és virágos réteken vezetett az utunk.
A tartalmas kirándulás végén természetesen nem maradhatott el a jól megérdemelt fagyizás sem. Fáradtan, de rengeteg élménnyel gazdagodva tértünk haza.

