Remekül szerepeltek a Castrum SC Kapuvár fiataljai a Kyokushin Karate Utánpótlás Magyar Bajnokságon

Szombaton rendezték Siklóson a Kyokushin Karate Utánpótlás Magyar Bajnokságot. 30 egyesület nevezte versenyzőit a jeles eseményre, ahol a Castrum SC Kapuvár fiataljai 5 arany-, 3 ezüst - és 1 bronzérmet harcoltak ki.

A Diákolimpia versenyek mellett, egyik legrangosabb megmérettetés a kyokushin karate közösségben, az Utánpótlás Magyar Bajnokság. 2023.november 4-én, Siklóson rendezték meg a rangos eseményt, ahol 30 karate egyesület küldte versenyzőit a jeles rendezvényre.

A kapuvári Castrum SC 9 versenyzője 9 érmet szerzett. Mindegyik fiatal versenyzőnek sikerült dobogóra állnia. A Magyar bajnoki cím megszerzéséhez 3-4 győztes küzdelemre volt szükségük.

Aranyérmesek: Horváth Réka, Serfőző Lia, Görgics Máté, Serfőző Zalán és Németh Virág.
Ezüstérmesek: Molnár Benett, Horváth Nándor és Szücs Hanna
Bronzérmes: Bors Jázmin.

"- Négy küzdőtéren zajlottak a szombati küzdelmek, és remek segítség volt Szalay Berta válogatott versenyzőnk, aki besegített a gyerekek győzelemre juttatásában. Bertával november 18-n Spanyolországban indulunk a Világbajnokságon, az utánpótlás versenyzőink pedig készülhetnek az évvégi övvizsgára. " - tudatta Sensei Pantelics Péter velünk.

A Csornai SE karatésai is remekül szerepeltek a megmérettetésen.