Meghitt és szeretetteljes hangulatban zajlott az idei anyák napi ünnepség a Rábatamási Móra Ferenc Általános Iskola falai között. Az intézmény tanulói szívből jövő műsorral készültek, hogy köszöntsék az édesanyákat, nagymamákat és dédnagymamákat ezen a különleges napon.