A Mihályi faluházban minden csütörtök délután ügyes kezű asszonyok találkoznak, hogy részt vegyenek a gyöngyfűző szakkörben.
A Beledi Általános Iskola felső tagozatos tanulóinak csapata is színpadra lépett kedden és szerdán este két szereposztásban a Soproni Petőfi Színházban. Óriási sikerrel mutatták be öt másik iskolával együtt az Ádámok és Évák ünnepe program keretében Az ember tragédiáját.Madách Imre művéből egy-egy, az iskolák között kisorsolt színt vitték színpadra a tanulók, így a beledi iskola diákjai is.



