Pákai Péter, a Kistata Fennmaradásáért Egyesület elnöke 8 évvel ezelőtt lelkes csapattal kezdeményezte a kistatai templomi búcsú vendégváró hangulatának felélesztését. Az akció nagyon jó fogadtatásra talált a falu lakói és a faluból elszármazottak között – nyilatkozta érdeklődésünkre Pákai Péter.