Hirdetés

 

Emlékezés és sport jegyében zajlott a VIII. Sipi Emléktorna Dénesfán

Június 20-án immár nyolcadik alkalommal rendezték meg a Sipi Emléktornát Répcementiben, amelyen Sipőcz Tamás, Vass András és Varga Zoltán emléke előtt tisztelegtek a résztvevők.

Cikkben banner 4 - 468x60px zold
Hirdetés

A tornán több csapat is pályára lépett, köztük Sipi barátai, valamint a Répcelak, Rábapordány, Egyed, Csorna és Répcementi együttesei. A délelőtt folyamán sportszerű mérkőzéseken mérhették össze tudásukat a résztvevők, miközben a rendezvény jó alkalmat teremtett a találkozásra és a közös emlékezésre is.

A mérkőzések lezárását követően eredményt hirdettek, majd valamennyi résztvevőt közös ebéd várta. A jó hangulatról zene is gondoskodott, így a program nemcsak sporteseményként, hanem közösségi találkozóként is sikeresnek bizonyult.

A nap ünnepélyes eseménnyel zárult: átadták a Répcementi SE bajnokcsapatának járó érmeket. Az elismeréseket Horváth László, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Labdarúgó Szövetség igazgatója, valamint Bősze Gyula, a szövetség munkatársa adta át a játékosoknak.

A VIII. Sipi Emléktorna méltó módon őrizte a névadók emlékét, miközben tartalmas sportprogramot és közösségi élményt nyújtott a résztvevők számára.

 

 

Hirdetés