Hirdetés

 

Januári kvízalkalmakra várja a játékos kedvűeket az Épeszűek csapata

Az Épeszűek januárban is több helyszínen várják a kvízjátékok szerelmeseit.

Cikkben banner 4 - 468x60px zold
Hirdetés

A változatos helyszíneken megrendezett alkalmak remek lehetőséget kínálnak arra, hogy a résztvevők próbára tegyék tudásukat, miközben jó hangulatban, közösségi élményekkel gazdagodnak.

A januári kvízsorozat január 7-én Mosonmagyaróváron veszi kezdetét, majd január 9-én Rábapatonán folytatódik. Január 20-án Mosonszentmiklóson, január 23-án Csornán, január 24-én Beziben, január 30-án Kónyban, végül január 31-én Hegyeshalomban mérhetik össze tudásukat a csapatok.

Az Épeszűek minden érdeklődőt jelentkezésre buzdítanak, hiszen a kvízalkalmak nemcsak izgalmas kérdéseket, hanem jó társaságot és vidám téli esteket is ígérnek. A januári események kiváló lehetőséget nyújtanak arra, hogy az új év közösségi élményekkel induljon.

 

 

Hirdetés 

 

 

Hirdetés