Hirdetés

 

Két tanuló vehette át a „Szil Község Érdemes Diákja” kitüntetést

A Szili Szent István Általános Iskola tanévzáró és ballagási ünnepségén adták át a „Szil Község Érdemes Diákja” kitüntetést, amellyel az önkormányzat minden évben a kiemelkedő tanulmányi eredményt, példamutató magatartást és közösségi szerepvállalást ismeri el.

Cikkben banner 4 - 468x60px zold
Hirdetés

Szil Község Önkormányzatának Képviselő-testülete az idei évben Luka Johannát és Presutti Márkot részesítette az elismerésben. A két diák a Szili Szent István Általános Iskola tanulójaként teljesítményével, szorgalmával és közösségért végzett munkájával érdemelte ki a rangos kitüntetést.

Az ünnepélyes díjátadó méltó lezárása volt a tanévnek, egyben elismerése azoknak az értékeknek, amelyek példát mutatnak az iskola teljes közössége számára.

Az önkormányzat ezúton is szívből gratulált a díjazottaknak, és további sok sikert kívánt számukra tanulmányaikban, valamint életútjuk során.

 

 

Hirdetés