Hirdetés

 

Közösség, élmények és sikerek – évzáró családi napot tartott a Mihályi SE

„A siker mögött mindig ott áll egy közösség, amely hisz, támogat és együtt küzd.” E gondolat jegyében rendezte meg hagyományos utánpótlás évzáró családi napját a Mihályi Sportegyesület, amelynek sporttelepe a múlt hétvégén ismét megtelt élettel, vidámsággal és sportos programokkal.

Cikkben banner 4 - 468x60px zold
Hirdetés

Az eseményen összesen 139 fő vett részt. Az egyesület vendégül látta az Ovi-Foci, az U7-es, U9-es, U11-es és U14-es korosztályok játékosait, valamint családtagjaikat egy jó hangulatú évzáró családi banketten, ahol közösen idézhették fel az elmúlt szezon legszebb pillanatait.

A Mihályi SE utánpótlás-szekciója eredményes idényt zárt. A játékosok számos élménnyel, tapasztalattal és fejlődési lehetőséggel gazdagodtak, miközben a közösség is tovább erősödött. Külön örömöt jelentett az egyesület számára, hogy a szezon során tapasztalt lemorzsolódás ellenére több gyermek fejezte be az évet a klub színeiben, mint ahányan azt megkezdték. Ez jól mutatja, hogy egyre többen választják a Mihályi SE közösségét és sportprogramjait.

A 2025/26-os szezonban az egyesület az Ovi-Foci Intézményi Bozsik Programban, valamint az U7-es, U9-es és U11-es korosztályokkal a Bozsik Programban szerepelt. Az U11-es futsalcsapat a vármegyei téli tornasorozatban, míg az U14-es együttes a vármegyei bajnokságban mérette meg magát.

A családi nap egy rövid értékelővel és köszöntő beszéddel kezdődött, majd sor került a gyerekek egész éves munkájának elismerésére és a jutalmak átadására. Az ünnepélyes pillanatokat követően a sport és a szórakozás került a középpontba. Több korcsoportban rendezték meg a népszerű hetesrúgó versenyt, amelyben külön kategóriában az édesanyák és az édesapák is összemérhették tudásukat.

A résztvevőket finom ételek is várták. Bedi István vezetésével elkészült a közösen főzött bográcsgulyás, miközben a grillkolbászok is gyorsan gazdára találtak. A közös étkezés remek alkalmat teremtett a beszélgetésekre és a közösségi kapcsolatok erősítésére.

Az egyesület külön köszönetét fejezte ki Janurik Kingának, aki felajánlásának köszönhetően lehetővé tette, hogy a nyári focitábor támogatására kisorsoljanak egy magyar női kézilabda-válogatott kapusmezt. A délután során tombolasorsolásra is sor került, ahol számos értékes nyeremény talált gazdára. Emellett díjazták a focis rajzpályázat legszebb alkotásait, valamint a hetesrúgó verseny legjobbjait is.

A nap egyik legnagyobb érdeklődéssel várt programja a gyerekek és a szülők közötti mérkőzés volt. Az anyukák és apukák csapatai ellen pályára lépő fiatalok izgalmas, kiélezett és egyben rendkívül vidám találkozókon bizonyították tehetségüket. A mérkőzések során ismét bebizonyosodott, hogy a Mihályi SE utánpótlásában számos ügyes és lelkes játékos nevelkedik.

A hivatalos program zárásaként az utánpótláscsapatok edzőiből összeállított együttes mérkőzött meg az anyukák válogatottjával. A találkozó jó hangulatban zajlott, és ismét rámutatott arra, hogy a futball nem csupán sport, hanem közösségi élmény is, amely generációkat képes összekötni.

A késő estig tartó rendezvény kötetlen beszélgetésekkel, sok futballal, nevetéssel és jókedvvel ért véget. A Mihályi SE vezetése ezúton is köszönetet mondott minden gyermeknek, szülőnek, családtagnak, támogatónak és segítőnek az egész éves bizalomért, támogatásért és munkáért.

Ahogyan az egyesület mottója is fogalmaz: „A címer egy jel, a színek egy hagyomány, de a közösség az, ami életet ad egy klubnak.” A Mihályi SE utánpótlásának évzáró családi napja ismét méltó bizonyítéka volt ennek az összetartó közösségi erőnek.

Hajrá Utánpótlás! Hajrá Mihályi!

 

 

Hirdetés