2026. június 24.

Hirdetés

 

Szép Márton: „Nagyon vártam ezt a pillanatot"

Szép Márton: „Nagyon vártam ezt a pillanatot"

Az U19-es válogatottban Portugália ellen debütáló, majd Szerbia ellen első gólját is jegyző Szép Márton mesélt nekünk a korosztályos válogatott szeptemberi összetartásáról és saját élményeiről. A 17 esztendős döri származású, csornai nevelésű támadó a harmadik leverkuseni szezonjáról is nyilatkozott oldalunknak. 

Skalp Rábatamásiból, góleső Bágyogszováton

Skalp Rábatamásiból, góleső Bágyogszováton

A Répcementi egy góllal bizonyult jobbnak Mihályiban a Keglovich Kupában. 

A címvédőt fogadja a Csorna, Dénesfán játszik bajnokit a Beled

A címvédőt fogadja a Csorna, Dénesfán játszik bajnokit a Beled

Mutatjuk a hétvégi megyei mérkőzések kínálatát.

Megszórta ellenfelét a Rábacsécsény, elkezdődött az öregfiúk-bajnokság

Megszórta ellenfelét a Rábacsécsény, elkezdődött az öregfiúk-bajnokság

A Jobaháza a Halászi vendégeként nyert, döntetlennel startolt a Rábacsanak. 

Megszerezte első gólját Szép Márton az U19-es válogatottban

Megszerezte első gólját Szép Márton az U19-es válogatottban

A csornai nevelésű támadó Szerbia kapuját vette be. 

Két meccset is élőben közvetítünk a Keglovich Kupa szerdai játéknapjáról

Két meccset is élőben közvetítünk a Keglovich Kupa szerdai játéknapjáról

Szerdán már a harmadik fordulóval folytatódik a Győr-Moson-Sopron vármegye kupasorozata, a Keglovich László Vármegyei Kupa.

Rábatamásiból Portugáliába – majd vissza: Gönye Áron a Rábaköz.hu sportpodcast vendége volt

Rábatamásiból Portugáliába – majd vissza: Gönye Áron a Rábaköz.hu sportpodcast vendége volt

A Rábaköz.hu sportpodcast új évadát a Magyarország–Portugália válogatott mérkőzés előtti napokban indította útjára. Az adás vendége Gönye Áron labdarúgó volt, aki Rábatamásiból indulva egészen Portugáliáig jutott, jelenleg pedig a Mosonmagyaróvár játékosa.

Győzelemmel rajtolt a Rábapatonai BSE női csapata

Győzelemmel rajtolt a Rábapatonai BSE női csapata

Sikerrel kezdte a 2025/26-os idényt a Rábapatonai BSE női együttese a Veszprém vármegyei női bajnokságban. Az első fordulóban idegenben, Nyárádon lépett pályára a csapat, és magabiztos játékkal 3–1-re győzte le a PELC–Nyárád gárdáját.