Hirdetés
Egy különleges vendég vezette az első edzést a gyerekeknek.
Már vasárnap jön az első edzőmérkőzés.
Nagy Szabolcs, a Csornai SE U11-es edzője volt vendégünk legújabb sportpodcast műsorunkban, akivel a Király Ferenc Emléktornán elért második helyezésről beszélgettünk.
A Vitnyéd legközelebb szombaton 10 órától lép pályára, ismét hazai pályán.
Vitnyéden, Jobaházán és Rábatamásiban is lesznek felkészülési mérkőzések.
Győzelemmel indította a felkészülést a vármegyei II. osztály címvédője.
Új klubjának, a Szombathelyi Haladás oldalának nyilatkozott a CSSE előző szezonbeli házigólkirálya.
Augusztus 9-én rendezik a III. Tour de Szilt.