Hirdetés
A Rábacsanak a Beleddel, a Vág a Rábatamásival találkozik.
A vármegyei III. osztályban összesen 12 mérkőzésen lesz rábaközi érdekeltség a hétvégén.
A tabella első négy helyezettje egymás ellen csap össze.
A Csorna a DAC Nádorvárossal mérkőzik.
Nagy létszámban kitűnő Bozsik tornát rendezett a Csornai SE – lelkes gyerekek, sportszerű szurkolás és remek hangulat jellemezte a napot.
Két meccset rendeztek szombaton a vármegyei III. osztályban.
A KSE továbbra is 100%-os 2025-ben és már csak egy pontra a második helytől.
A tét a döntőbe kerülés.