Éremesővel zárta a szezont a Csornai SE
Sikeres évadzárót tartott a Csornai SE, ahol hét csapat részesült külön elismerésben a 2025/2026-os szezonban nyújtott kiemelkedő teljesítményéért.
Az egyesület utánpótlás- és felnőttcsapatai egyaránt eredményes idényt zártak, amelyet számos dobogós helyezés és egyéni díj koronázott meg.
A klub öt korosztálya végzett dobogós helyen a bajnokságokban, emellett az U12-es és U14-es kézilabdacsapatok is érmeket vehettek át a Magyar Kézilabda Szövetség elismeréseként.
Kiemelkedő eredményt ért el az U12-es labdarúgócsapat, amely hibátlan teljesítménnyel nyerte meg a Regionális bajnokságot, míg az U13-as együttes veretlenül hódította el a bajnoki címet. Az U14-es és U16-os csapatok szintén a Regionális bajnokságban szerepeltek eredményesen, mindkét korosztály a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Az Öregfiúk csapata sem maradt érem nélkül, hiszen a vármegyei bajnokságban ezüstérmet szerzett.
Az évadzárón egyéni elismeréseket is átadtak. Az U12-es bajnokság gólkirálya Németh Noel lett, míg az U13-as korosztály legeredményesebb gólszerzőjeként Visi Botond vehette át a díjat.
A Csornai SE méltán lehet büszke játékosaira, edzőire és minden közreműködőre, hiszen az idei szezon eredményei ismét bizonyították az egyesületben folyó szakmai munka sikerességét és az utánpótlás-nevelés magas színvonalát.
Forrás: Csornai SE

