Két gólos komáromi győzelem Csornán

Bár az első félidőben több helyzetet alakított ki a Csorna, az első félidő legvégén a Komárom szerezte meg a vezetést, végül 2-0-s győzelmet aratott.

45. perc Az első félidő utolsó percében szöglethez jutott a Komárom, egy rossz lövés után Oláh elé pattant a labda, aki kíméletlenül a kapuba bombázott (0-1)

66. perc Nagy Zalán kapott kiváló ütemű labdát, kilépett a védők közül és a jobb alsóba gurított. (1-1)

Urbán Flórián: - A múlt heti játékhoz és koncentrációhoz képest a mai mérkőzés óriási csalódás számomra. A múlt héten léptünk előre egy felet, ma pedig kettőt vissza…