„Gazdagságban nőttem fel – mondja Németh Adám törzsőrmester, a Csornai Rendőrkapitányság járőrparancsnoka. – Multimilliomosok voltunk – teszi hozzá, amitől végképp zavarba jövünk. – Már amennyiben a szeretet át lehetne váltani pénzre…” – csavar egyet a meglepő információn, és mi ekkor megvilágosodunk. Hát persze! Neki mást jelent a gazdagság, mint általában az emberek számára.
A csornai Széchenyi iskola számára rendkívül fontos a hagyományok ápolása és a közösség építése. Ennek jegyében idén már 15. alkalommal rendezték meg a családi napot az intézményben. A rendezvény célja, hogy az iskola ne csak hivatalos alkalmakkor, hanem egy kötetlen, barátságos környezetben is találkozhasson a szülőkkel.

