Különleges élményben volt részük a Csornai Széchenyi István Általános Iskola alsó tagozatos tanulóinak, akik a közelmúltban a Fővárosi Nagycirkuszba látogattak el.
2026 január hónap első szombatján ünnepélyes szentmisére gyűltek össze a hívek a Rábaközi Boldogasszony kegyképe előtt.

