A Katolikus Karitász által indított „Tárjátok ki a szíveteket” adventi segítőprogram keretében a helyi karitászcsoport élelmiszergyűjtést szervezett, amely december 6-án a győri METRO Áruházban és a templomban valósult meg.
Január 6-án, Vízkereszt ünnepén közös szentmisén vettek részt a II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola diákjai és pedagógusai a Jézus Szíve templomban.

