2026. június 25.

Hirdetés

 

Kis kertészek a közösségi kertben

Kis kertészek a közösségi kertben

A Kapuvári Kertbarátkör legutóbbi alkalma igazán különlegesre sikerült, hiszen ezúttal gyerekekkel közösen kertészkedtek a közösségi kertben.

Zarándoklat Csermajorba a Szent Imre-kápolnához

Zarándoklat Csermajorba a Szent Imre-kápolnához

Június 15-én, hétfőn zarándoklatot szervez a Páli Szent Vince Iskolaközpont a csermajori Szent Imre-kápolnához.

Anyanyelvi sikerek a Páli Szent Vince Iskolaközpont tanulóinál

Anyanyelvi sikerek a Páli Szent Vince Iskolaközpont tanulóinál

A Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Kapuvár 4. évfolyamos tanulói ebben a tanévben is részt vettek a Gerencsér Éva Vármegyei Anyanyelvi Versenyen.

Mentős előadáson vettek részt a 4.a osztály tanulói

Mentős előadáson vettek részt a 4.a osztály tanulói

Érdekes és tanulságos előadáson vehettek részt a Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda 4.a osztályos tanulói.

Élményekkel teli osztálykirándulás Gyenesdiáson

Élményekkel teli osztálykirándulás Gyenesdiáson

A Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda 9.b osztálya három élményekkel teli napot töltött Gyenesdiáson, az Oázis Panzióban.

Élményekkel teli osztálykiránduláson vett részt a 7.C osztály

Élményekkel teli osztálykiránduláson vett részt a 7.C osztály

A Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda 7.C osztályának tanulói tartalmas és élményekben gazdag osztálykiránduláson vettek részt Csornán és Mosonmagyaróváron.

Vármegyei harmadik helyezést ért el a kapuvári diák a Tudásbajnokságon

Vármegyei harmadik helyezést ért el a kapuvári diák a Tudásbajnokságon

Újabb szép tanulmányi sikert értek el a Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda diákja.

Történelmi élmények a Pannonhalmi Bencés Főapátságban

Történelmi élmények a Pannonhalmi Bencés Főapátságban

A Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Kapuvár 11.a osztálya (osztályfőnök: Hanusovszky-Licskai Anikó) és 11.b osztálya (osztályfőnök: Germanné Tóth Erzsébet) május 14-én a Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program keretében a Pannonhalmi Bencés Főapátságba látogatott.