Április 18-án Mihályi adott otthont a III. korcsoportos atlétika többpróba körzeti versenynek, ahol a Páli Szent Vince Katolikus Iskolaközpont tanulói kiemelkedő teljesítményt nyújtottak.
Nyílt napot tartottak a Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Kapuvár intézmény óvodájában az érdeklődő szülők és leendő kis óvodások számára.
Közel 2500 diák részvételével rendezték meg Gödöllőn a Mezei Futóbajnokság Diákolimpia országos döntőjét, ahol a Páli Szent Vince Katolikus Iskolaközpont tanulói is képviseltették magukat.