Március 24-én, hétfőn a Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Kapuvár 2.a osztályos tanulói izgatottan indultak útnak a győri Vaskakas Bábszínházba, ahol az Ilók és Mihók című bábelőadást tekintették meg.
Március 25-én délelőtt a Király-tó Óvoda Lakótelepi Tagóvodájának nagycsoportosai látogattak el a Kapuvári Városi Könyvtárba, ahol egy mesés és kreatív program részesei lehettek.
Március 19-től a hónap végéig különleges művészeti élmény várja az érdeklődőket a kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda emeleti aulájában.