Már több mint tíz éve hagyomány Mihályiban, hogy az év elején összeülnek a civil szervezetek és az oktatási, nevelési intézmények vezetői egy kerekasztal-beszélgetésre. Az esemény célja, hogy közösen megtervezzék az éves programokat, egyeztessék az eseményeket, és megbeszéljék az együttműködési lehetőségeket.



