A Rábatamási SK története során először játszik a megyei kupasorozat nyolcaddöntőjében, ahol a vele egy osztályban szereplő Nagycenk lesz az ellenfél, a sárga-feketék pedig szeretnék tovább írni a történelmet - beharangozó.
Tornaszerepléssel gazdagodott a Csornai SE U11-es labdarúgócsapata, amely az Ajka Kupán lépett pályára. A fiatalok ezúttal két U10-es játékossal kiegészülve vettek részt a megmérettetésen, akik teljesítményükkel külön dicséretet érdemeltek.