Két gólos tatabányai győzelem Csornán - videók

A bajnokaspiráns Tatabánya 2-0-s győzelmet aratott vasárnap délután a Csornai SE ellen. A Csorna a következő fordulóban a listavezető III. Kerület otthonába látogat.

5. perc Bal oldali szögletet követően a hosszú kapufánál Árvai érkezett, aki a kapuba fejelt. (0-1)

42. perc Gyors kontrát követően Árvai lépett be a csornai védők mögé, majd emelt a kapuba. (0-2)

Urbán Flórián: - Mezőnyben, játékban borzalmas ügyeskék vagyunk, de sajnos ez kevés a pontszerzéshez és a győzelemhez egyaránt. Hatékonyabbnak kell lennünk támadójátékban és elkerülni védekezésben az egyéni hibákat ahhoz, hogy végre pontokat szerezzünk.

NBIII Észak-Nyugati csoport 10. forduló
Csornai SE – OPUS Tigáz Tatabánya 0-2 (0-2)
Csorna, 150 néző
Jv.: Muhari Gergő

Csorna: Ficsór – Veres (Domján 80.), Tóth A., Kelemen, Bolla, Kovács Z. (Füleki 75.), Kerékgyártó, Ladjánszki, Somogyi-Bakos (Németh B. 67.), Márton (Németh B. 67.), Visy B. (Csikai 75.)
Vezetőedző: Urbán Flórián

Tatabánya: Lóth – Árvai (Zacsek 85.), Krupánszki (Katona 60.), Molnár T. (Hajas 60.), Soltész, Szegleti, Kiprich, Szalánszki (Szegő 60.), Letenyei, Székely, Forró
Vezetőedző: Gyürki Gergely

"Nehéz meccsre számítottunk, és azt is kaptuk vissza."
Gyürki Gergely, a vendégek vezetőedzője elégedetten nyilatkozott a mai, Csornán elért 2-0-s Győzelem után.

"Igyekszem minden meccsen megtenni mindent, és bízni abban, hogy ez elég lesz." - Árvai Dánielnek a ma szerzett két gólja elég volt.