A nyári Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ra legyőzte kedden a vendég koszovói csapatot a Puskás Arénában rendezett barátságos mérkőzésen.
Győzelemmel kezdte az évet a magyar labdarúgó-válogatott, az Eb-selejtezőkön a mieinkhez hasonlóan csoportgyőztes törököket Szoboszlai Dominik 11-esével múlták felül.
Marco Rossi szövetségi kapitány rendre azt hangsúlyozza, számára nem létezik barátságos mérkőzés, és pénteken a törökök elleni felkészülési találkozónak valóban komoly tétje lesz, méghozzá a magyar labdarúgó-válogatott 12 mérkőzés óta tartó veretlenségi sorozatának megőrzése.
Vancsa Zalán és Bolla Bendegúz is jó formában várja a magyar labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzéseit pénteken a törökök, majd jövő kedden a koszovóiak ellen.
Bár betegséghullám miatt kicsi, de annál sikeresebb csapattal szerepeltek a Csornai SE karatékái a várpalotai Diákolimpia elődöntőjében, ahonnan 3 arany, 1 ezüst és 2 bronzéremmel távoztak, emellett Szelőczei Noémi, Németh Panka és Németh Adrián is kvalifikálta magát az országos döntőre!